Aktuality

Letní soustředění mladých hasičů 28.7.- 3.8.2018

Přelom července a srpna patřil letos vůbec poprvé letnímu hasičskému soustředění, kterého se pod taktovkou vedoucí mládeže Zuzky Petrové zúčastnilo 13 dětí ve věku od 6 do 15 let. Během celého týdne, kdy bylo počasí více než luxusní, byl pro děti připraven nabitý a pestrý program plný her, soutěží, výletů a exkurzí.
celý článek

11. ročník soutěže mladých hasičů "O Pohár SDH Frýdlant nad Ostravicí"

Dne 30. června 2018 proběhla v areálu hasičské zbrojnice ve Frýdlantu nad Ostravicí soutěž mladých hasičů v požárním útoku. Jednalo se o již 11. ročník, kterého se zúčastnilo celkem 25 družstev ve třech kategoriích. V kategorii mladších žáků soutěžilo celkem 12 družstev, kategorie starších žáků čítala 11 družstev a v kategorii dorostu změřily síly družstva Lubna a Pržna.


VÝSLEDKY: zde

Přehled mimořádných událostí v měsíci dubnu 2018

Celkem ke 25 mimořádným událostem vyjížděla jednotka v měsíci dubnu. Nejčastěji, a to ve 12 případech vyjeli hasiči k požáru, kdy hlavně díky suchu a silnému větru zasahovali během pouhých dvou dní u šesti událostí. K dopravní nehodě byla jednotka vyslána devětkrát, dále následovala technická pomoc ve třech případech a jednou hasiči vyjeli k úniku nebezpečných látek.
celý článek

Přehled výjezdů jednotky v prvním čtvrtletí roku 2018

V průběhu prvního prvního čtvrtletí roku 2018 zaznamenala jednotka celkem 23 výjezdů k mimořádným událostem.

Hasiči vyjeli k pěti požárům, jedné dopravní nehodě, jedenácti technickým pomocem, v jednom případě k úniku nebezpečných látek a pětkrát byla událost vyhodnocena jako planý poplach.
celý článek

Poděkování od příspěvkové organizace Náš svět

Dne 31.1.2018 nám bylo prostřednictvím paní starostky RNDr. Heleny Pešatové předáno poděkování od příspěvkové organizace Náš svět.

1 2 3 4 5 6 7 8