Aktuality

Přehled mimořádných událostí v měsíci prosinci 2016

V prosinci zasahovala jednotka celkem u 7 mimořádných událostí. Ve dvou případech vyjížděli hasiči k požáru, 2 krát zasahovali u dopravní nehody a 3 krát byli vysláni k technické pomoci.

2.12. vyjížděla jednotka ke dvěma událostem. V prvním případě byla jednotka povolána k požáru rodinného domu ve Starém Městě, kde doplňovala vodu do CAS HZS F-M a pomáhala s rozebíráním a dohašováním konstrukcí rodinného domu. Celkem zasahovalo 10 jednotek (HZS stanice F-M, JSDH Staré Město, Frýdek, Baška, Janovice, Raškovice, Dobrá, Vyšní Lhoty a Frýdlant nad Ostravicí).
Ve druhém případě se jednalo o technickou pomoc, kde se na střeše bytového domu v ulici Jiráskova vlivem silného větru uvolnily plechy.
celý článek

PF 2017

PF2017

Přehled mimořádných událostí v měsíci listopadu 2016

Celkem 10 mimořádných událostí řešila jednotka v průběhu měsíce listopadu. Jednalo se v 5-ti případech o technickou pomoc, 3 krát hasiči zasahovali u dopravní nehody, k požáru vyjížděli v jednom případě jedna událost byla kvalifikována jako planý poplach.

8.11. v nočních hodinách vyjela jednotka do ulice Sokola Tůmy, kde pomohla ZZS s transportem pacienta z rodinného domu do sanitky.
celý článek

Přehled mimořádných událostí v měsíci říjnu 2016

Celkem k 6 událostem vyjela jednotka v měsíci říjnu.

1.10. byla jednotka vyslána k likvidaci sršního hnízda.

9.10. vyjela jednotka na ulici Ondřejnickou, kde provedla likvidaci dvou vosích hnízd ve štítu střechy rodinného domu.
celý článek

1 2 3 4 5 6 7 8