Aktuality

Přehled mimořádných událostí v měsíci září 2016

V měsíci září vyjížděla jednotka celkem ke 12 mimořádným událostem. Nejčastěji k technické pomoci (5x), následovaly dopravní nehody (4x), požáry (2x) a v jednom případě k záchraně osob a zvířat.

2.9. ve 2:00 jednotka vyjela k požáru kamionu s návěsem do obce Bílá poblíž hraničního přechodu Bumbálka.
celý článek

Přehled mimořádných událostí v měsíci srpnu 2016

Jednotka v měsíci srpnu vyjela celkem k 11 mimořádným událostem. Jednalo se o 2x dopravní nehodu, 4x technickou pomoc, 1x únik nebezpečných látek, 2x požár a ve dvou případech o planý poplach.

1.8. v ranních hodinách byla jednotka vyslána ke spadlému stromu přes cyklostezku v Nové Vsi.
celý článek

Přehled mimořádných událostí v měsíci červenci 2016

V červenci řešila jednotka celkem 5 mimořádných událostí.

2.7. dopoledne jednotka vyjela k nahlášenému OA v kolejišti. Po příjezdu na místo události již bylo vozidlo mimo kolejiště. Jednotka nezasahovala a vrátila se zpět na základnu.
celý článek

Přehled mimořádných událostí v měsíci červnu 2016

V měsíci červnu vyjela jednotka celkem k 7 událostem, kdy se ve 2 případech jednalo o dopravní nehodu a v 5 případech
o technickou pomoc.

2.6. krátce po poledni byla jednotka vyslána k dopravní nehodě na silnici I/56 ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde došlo k čelnímu střetu mezi dvěma osobními automobily. Při této nehodě bylo 5 osob zraněno a jedna osoba usmrcena.
celý článek

Přehled mimořádných událostí v měsíci květnu 2016

V měsíci květnu vyjela jednotka celkem k 10 mimořádným událostem.

6.5. krátce po poledni vyjela jednotka na ulici Frenštátskou, kde se nacházel pod podlahou zahradní chatky zaklíněný pes. Hasiči provedli rozebrání části podlahy za pomoci akuvrtačky a psa vyprostili.
celý článek

Dotace pro SDH Frýdlant nad Ostravicí

SDH Frýdlant nad Ostravicí obdržel pro rok 2016 dotaci od města ve výši 15 000 Kč. Tyto finance jsou určeny pro podporu činnosti SDH a mladých hasičů a budou využity jako náklady na občerstvení pro členy, startovné na soutěžích v požárním útoku, poháry a věcné odměny pro všechny družstva účastněné na soutěži o pohár starosty SDH Frýdlant n. O., tisk plakátu k pořádané soutěži, kancelářské potřeby, nákup materiálu na opravu základny, nákup laviček a stolů pro pořádání soutěže, kurzy a školení vedoucích členů.

1 2 3 4 5 6 7 8